Akce

10% sleva na sestřih + barvení a Olaplex

S dubnem přichází jaro a také naše nové akce. Stavte se na barvení, Olaplex a střih v jednom a získejte 10% slevu. Díky šetrnému barvení pomocí Olaplexu není problém přejít z černé barvy přímo na sytou blond a to bez poškození nebo oslabení vlasů. Tento systém zaručuje také delší výdrž barvy na vlasech. Přijďte vyzkoušet samy. Těšíme se na vás.


10% sleva prodlužování vlasů metodou Tape-in

Ojedinělý způsob prodlužování vlasů Tape-in dorazil i do Celebrity Look. Tato revoluční metoda spočívá ve vložení vlasů do dlouhého jemného silikonového pásku, který díky šikovnému prošití nevypadává a přirozeně splyne s vašimi vlasy. Tyto vlasové pásky jsou v současnosti velmi oblíbené pro své velmi pohodlné nošení a přirozený vzhled.


10% sleva na ombré mezi 10 - 13 hodinou

Módní trend barvení vlasů ombré spočívá v prolínání dvou barev, přičemž většinou se jedná o tmavší barvu u kořínků a světlejší u konečků. Výsledkem je nádherný, plynulý a nenásilný přechod jako od sluníčka. Objednejte se v dubnu na tento způsob barvení mezi 10 a 13 hodinou a užijte si 10% slevu.


Akce 5+1 služba zdarma

Využijte naší věrnostní odměny 5+1. Pokud využijete jakýchkoli našich služeb 5x, tu 6. službu budete mít zdarma. Jedinou podmínkou je, že mezi jednotlivými návštěvami neuběhne více jak 5 týdnů. Nevztahuje se na akční nabídky.


Jak se vám u nás líbí?

Byli jste spokojeni s našimi službami?

Ohodnoťte nás na Firmy.cz, Google nebo na Facebooku.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

#pocitvyjimecnosti