Akce

Olaplex pouze za 400 Kč k jakékoliv službě i v prosinci

Naše zákaznice nedají na Olaplex dopustit, a proto jsme se rozhodli akci aplikace Olaplexu k jakékoliv naší službě (střih, barvení atd.) za 400 Kč prodloužit až do konce roku. Díky Olaplexu budou vaše vlasy pevnější, zdravější, silnější a zářivější. Cena platí na jakoukoliv délku vlasů (běžná cena v případě dlouhých vlasů činí 700 Kč). Objednejte se na nejbližší termín.


K dárkovému balíčku Lothmann Paris lak na vlasy ZDARMA

Potěšte samy sebe nebo někoho ze svých blízkých exkluzivním dárkovým balíčkem prémiové francouzské kosmetiky Lothmann Paris. Rádi vám namícháme balíček dvou vybraných produktů (například šampón a denní krém za 1 264 Kč). K balíčku dostanete lak na vlasy v hodnotě 342 Kč ZDARMA. Ideální jako vánoční dárek.


Happy Hour dámský střih za 390 Kč

Objednejte se na termín mezi 10:00 až 14:00 (nejpozději od 14:00) a dopřejte si profesionální dámský střih za akční cenu 390 Kč bez ohledu na délku vašich vlasů. Využijte naši happy hour akci a objednejte se na nejbližší termín. Akce platí do konce roku, ale doporučujeme vám se objednat včas, aby na vás zbylo místo. Těšíme se na vás.


Jak se vám u nás líbí?

Byli jste spokojeni s našimi službami?

Ohodnoťte nás na Firmy.cz, Google nebo na Facebooku.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

#pocitvyjimecnosti