Akce

Sleva 10 % na barvení Balayage + pastelaci + Fiberplex

Toužíte po změně image? Využijte náš balíček služeb profesionální péče o vaše vlasy, který zahrnuje barvení technikou Balayage, pastelaci a aplikaci péče o vlasy v podobě Fiberplexu. To celé od nás máte s 10% slevou. Akce je časově omezena, proto doporučujeme objednat se co nejdříve.


Dámský střih jen za 485 Kč během Happy Hours

Objednejte se na dámský střih v době od 10-14:00 (nejpozdější termín ve 14:00) dopřejte si střih za 485 Kč bez ohledu na délku vlasů a včetně mytí vlasů, masáže hlavy, foukané i závěrečného stylingu! Ale pospěšte si, volné termíny nám pro oblíbenost rychle ubývají.


Kompletní péče o vousy a moderní střih jen za 570 Kč

I muži si zaslouží profesionální péči, relaxaci a chvíli odpočinku. Pánové si u nás mohou dopřát kompletní péči o vlasy a vousy za 570 Kč. Služba zahrnuje moderní střih strojkem a nůžkami a úpravu vousů do požadovaného tvaru či na hladko. Součástí péče je samozřejmě mytí vlasů, masáž hlavy a závěrečný styling. K tomu vám rádi nabídneme některou z domácích limonád či váš oblíbený druh výtečné kávy. Objednejte se na nejbližší termín a dopřejte si chvilku pro sebe.


Jak se vám u nás líbí?

Byli jste spokojeni s našimi službami?

Ohodnoťte nás na Firmy.cz, Google nebo na Facebooku.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

#pocitvyjimecnosti