Akce

Okamžité opálení za jakéhokoliv počasí za 300 Kč

Prázdniny jsou u konce a také léto nám pomalu končí, přesto můžete být stále opálené jako od moře. Nyní i v září si můžete dopřát okamžité opálení pomocí samoopalovacího nástřiku pouze za 300 Kč. Okamžité, přirozené a až 10 dní trvají opálení. Objednejte se na nejbližší termín.


Zářivé barvy všech odstínů Pulp Riot se slevou 10 %

Exkluzivní barvy Pulp Riot ve vás probudí umělce. Zářivé odstíny, které se vymyjou až po 25-42 umytích. Chcete vlasy v barvách duhy nebo třeba ohnivou oranžovou? Vašim představám se meze nekladou. S barvami Pulp Riot dokážeme doslova cokoliv. Barvy jsou z krémové konzistence na bázi kondicioneru, navíc jsou vhodné pro vegany a NEJSOU testovány na zvířatech.


Melír se slevou 15 %

Melír v sobě skrývá celou řadu technik, díky kterým můžete kompletně proměnit svou vizáž. Zvýrazněte své přednosti a využijte záříjovou slevu 15 % na techniku, se kterou dokážeme neskutečné divy. Objednejte se na melír na nejbližší volný termín a přidejte se k dalším spokojeným zákaznicím.


Přírodní barvení bez poškození United Origin s 20% slevou

Přinášíme vám velmi oblíbené nadčasové barvení bez chemikálií United Origin nyní se slevou 20 %. Jedná se o zdravé barvení bez poškození vlasů a také bez znečišťování životního prostředí. Tento způsob barvení doporučujeme pro ženy s citlivou pokožkou hlavy, alergiky, těhotné a pro všechny, kteří preferují přírodní produkty.


Akce 5+1 služba zdarma

Využijte naší věrnostní odměny 5+1. Pokud využijete jakýchkoli našich služeb 5x, tu 6. službu budete mít zdarma. Jedinou podmínkou je, že mezi jednotlivými návštěvami neuběhne více jak 5 týdnů. Nevztahuje se na akční nabídky.


Jak se vám u nás líbí?

Byli jste spokojeni s našimi službami?

Ohodnoťte nás na Firmy.cz, Google nebo na Facebooku.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

#pocitvyjimecnosti