Jak by měla vypadat podzimní péče o vlasy?

9. říjen 2019


PodzimPodzim

Mějte pod čepicí

V chladnějších dnech byste měli vlasy chránit pokrývkou hlavy. Myslete však na to, že v důsledku nošení čepic mohou vlasy elektrizovat a mohou být extrémně suché. Proto byste neměli zapomínat na pravidelné používání hydratačních masek.

Propadněte účinkům olejů

Nic nedokáže vlasy vyživit tak dobře jako oleje. Jejich použití je navíc velmi snadné. Stačí malé množství oleje po umytí aplikovat do mokrých vlasů a těšit se na výsledek. Použít můžete přípravky, které obsahují hned několik přírodních olejů nebo sáhnout po oleji arganovém, nazývaném také jako tekuté zlato, šípkovém či kokosovém.

Tip: Vyzkoušejte Bestseller značky Lothmann Paris - Absolut Oil, který je kombinací hned tří olejů (arganový, makadamový a avokádový)

olej


Nezapomeňte na pokožku hlavy

Vlivem chladnějšího počasí bývá pokožka hlavy citlivější a je náchylná k vysoušení a podráždění. Myslete tedy i na ni a volte vhodné šampony a speciální přípravky určené na péči o pokožku hlavy.

Podzim a padání vlasů?

Přijde vám, že vám na podzim padají vlasy více než obvykle? Nejste sami, vědecké studie dokázaly, že lidé ztrácí nejvíce vlasů právě v tomto ročním období. Jak vypadávání co nejvíce omezit? Zaměřte se na správnou výživu v podobě dostatku proteinů, vitamínů a minerálů. Strava by měla být bohatá na vitamín A, E a D3 a měla by obsahovat dostatek ryb a mléčných produktů. Nezbytností je také dodržování pitného režimu, vlasy se totiž z 24 % skládají z vody.

Reklama

Jak se vám u nás líbí?

Byli jste spokojeni s našimi službami?

Ohodnoťte nás na Firmy.cz, Google nebo na Facebooku.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

#pocitvyjimecnosti