Sledujeme a udáváme módní trendy a neustále se ve svém oboru vzděláváme.

Objednat se

O salonu


Moderní kadeřnictví

V Plzni chceme vybudovat kadeřnictví, které zákazníkovi poskytne nejen kvalitní prostředí, ale také vysokou úroveň služeb za přiměřenou cenu.

Naším cílem je vytvořit salon s proškoleným týmem zaměstnanců, díky kterým budou mít naše zákaznice jistotu, že našly dlouhodobého partnera v péči o své vlasy a vzhled.

Na prvním místě je vždy maximální spokojenost zákazníka.

Proč Celebrity Look?

Vážíme si našich zaměstnanců a dbáme na jejich pravidelné vzdělávání. Díky tomu máte jistotu, že vaše vlasy jsou v rukou opravdových profesionálů.

Díky dlouhodobé spolupráci s předními plzeňskými fotografy a návrháři naše služby přesahují běžnou nabídku standardních kadeřnictví.

Celoročně připravujeme pro naše zákazníky zajímavé akce a soutěže s hodnotnými cenami.Táňa

(znamená v latině “rozhodná”)

TáňaVýznam jejího jména na ni opravdu sedí. Táňa je hrdou majitelkou kadeřnictví Celebrity Look a je ztělesněním rozhodnosti a lídra. Je opravdová profesionálka ve svém oboru - skromná, neuvěřitelně pečlivá a inspirativní. K našemu popisu dodává: „Jsem obyčejná žena, která se snaží, aby na světě bylo krásněji. Už jako malá jsem přesně věděla, čemu se chci věnovat a kadeřničina je zároveň mým koníčkem. Vždy dělám vše naplno a největší odměnou pro mne je pohled na spokojené zákazníky. Volný čas trávím s rodinou, nepohrdnu dobrým jídlem a pivem. Kromě syna mě zaměstnává i fenka Karmen."

Eva

(znamená v hebrejštině “živá”)

EvaZkušená a nadaná vizážistka Eva je, dá se říct, až kouzelnicí s líčidly a make-upy. U nás se stará o spokojené tváře našich zákazníků. Sama sebe popisuje takto: „Jmenuji se Eva, mám vystudovanou kosmetickou školu a dále se zdokonaluji různými kurzy vizážistiky. Když zrovna nepracuji na vašem zkrášlování, zaměstnává mě můj malý 2,5 letý ďáblík Robin. Pokud mi zbývá čas, ráda si zajdu do fitness nebo zarelaxovat do sauny, vířivky či na masáž… I já jsem velkou milovnicí zvířat. Doma máme momentálně křížence amerického staforda Nell a jezevčíka Faty, které bereme jako členy naší rodiny."

Míša

(znamená v japonštině “krásná vůně”)

MíšaNaše usměvavá a starostlivá recepční Míša nám vždy vytvoří krásnou atmosféru po celý den. Sama k tomu dodává: „Práci recepční si užívám, protože ten pohled na spokojené a krásné zákaznice je k nezaplacení. Jsem velkou milovnicí zvířat, především koček, proto jsem si pořídila kocoura Richieho, se kterým mám vždy o zábavu postaráno. Volný čas nejraději trávím s rodinou a přáteli, ráda si popovídám u piva a dobrého jídla. Myslím si, že jsem pozitivní člověk, největší radost mi dělá radost druhých. Ráda se bavím, zkouším nové věci a sportuji (a to i přesto, že mi většina disciplín moc nejde)."

Eliška

(znamená v hebrejštině “přísaha Bohu”)

EliškaNejmladší členkou našeho kadeřnického týmu je velmi talentovaná, kreativní a snaživá Eliška. Její silnou stránkou jsou pánské střihy. Péče o vlasy zákazníků je i podle jejích slov koníčkem: „Jsem ráda, že mohu dělat práci, která je zároveň i mým koníčkem. Mám ráda zvířátka, ale nejraději mám psy. Svůj volný čas ráda trávím s přáteli a s rodinou. Také ráda cestuji a poznávám nové lidi. V příštím roce bych se chtěla podívat do Egypta."


Hanička

(znamená v japonštině “květina”)

HaničkaPilná, pečlivá a skromná květinka Hanička je opravdovou ozdobou a chloubou našeho salónu. „Jsem Hanka a sama sebe bych označila za workoholika. Nežiji však jen prací, ráda tančím, kreslím a maluji. Taky se mi vždy rozzáří oči ve společnosti zvířat, nejraději mám kočky a psy. Proto jsem také hrdou paničkou kočičky a australského ovčáka."


Martina

(znamená v latině “bojovná”)

MartinaNaše nadšená kadeřnice Martinka se pečlivě stará o naše klienty od Února 2018. Ceníme si na její milé a vstřícné povahy. Sama o sobě říká: „Jmenuji se Martina, jsem vyučená kadeřnice a tomuto oboru se s nadšením věnuji již třetím rokem. Doma mi kromě přítele dělá radost pejsek Charlie a fenka Honey. Ve volném čase se věnuji sportu - ráda jezdím na kole, běhám a plavu. Ráda experimentuji se svými vlasy a zkouším nové techniky a střihy. Stejně jako mé kolegyně miluji zvířata, přírodu, ráda cestuji a trávím čas se svými přáteli."

Klára

(znamená v latině „jasná“)

KláraNejnovější členka týmu kadeřnic Klárka, která se k nám přidala v dubnu roku 2019 - má skvělou povahu, je optimistická a pyšní se mnoha zkušenostmi v oboru kadeřnice. Sama o sobě nám prozradila: ,,Na práci kadeřnice se mi líbí ta různorodost a možnost rozvíjet a zdokonalovat své schopnosti. Volný čas nejraději trávím s rodinu v přírodě. Doma se mi o zábavu starají dvojčata Nelinka a Vašík. Relaxuji v posilovně, kde ráda překonávám své limity a tento čas sama pro sebe si moc užívám. Jsem nadšená, že jsem se stala součástí skvělého týmu a těším se na nové lidi a zkušenosti."

Jak to u nás vypadá?

Náš tým
Náš tým
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look

Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look

Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look
Salon Celebrity Look

Najdete nás v centru Plzně nedaleko náměstí Republiky v Bezručově ulici.


Jak se vám u nás líbí?

Byli jste spokojeni s našimi službami?

Ohodnoťte nás na Firmy.cz, Google nebo na Facebooku.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

#pocitvyjimecnosti