Jak ošetřit vlasy po dlouhé zimě, aby byly opět zdravé a krásné

2. duben 2019

 

Jak ošetřit vlasy po dlouhé zimě, aby byly opět zdravé a krásnéJak ošetřit vlasy po dlouhé zimě, aby byly opět zdravé a krásné

Nakrmte své vlasy

Ne nadarmo se říká, že vlasy odrážejí celkový stav těla. Pokud jsou vaše vlasy vysušené a padají, zamyslete se nad tím, zda vašemu tělu nechybí potřebné vitamíny a minerály nebo jestli je nezatěžujete nezdravým životním stylem. Co zařadit do svého jídelníčku, aby vám vaše vlasy poděkovaly? Dopřejte si olivový olej, ryby, špenát, vajíčka, červené maso a vločky a vyvarujte se smaženým a nezdravým jídlům.

Investujte do kvalitní vlasové kosmetiky

Je součástí vaší pravidelné péče o vlasy pouze šampon a čas od času kondicionér? Pak je ten pravý čas investovat do kvalitní vlasové kosmetiky v podobě masky na vlasy, oleje a séra. Pro posílení a regeneraci vlasů jsou ideální přípravky s obsahem panthenolu, kofeinu, pšeničných proteinů nebo výtažků z ovsa.

Tip: Jílová maska. 

Všimla jste si, že vám vlasy na jaře častěji vypadávají? Je to tím, že vlasy po zimě procházejí procesem očisty, a i vy jim při této jarní očistě můžete být nápomocná. Velkou službu vám udělá zelená jílová maska, která odstraňuje toxiny a zanechává vlasy čisté a zářivé.

maska

Masáž si nezaslouží jen vaše záda, ale i vlasy

Je příjemná a dopomůže vám ke krásným vlasům. Řeč je o masáži pokožky hlavy, která povzbuzuje krevní oběh a posílí zdraví vlasů. Jak na ni? Vezměte si na pomoc kvalitní vlasový kartáč a krouživými pohyby postupujte od spánků k temeni hlavy. Tento postup několik zopakujte. Masáž hlavy provádějte ideálně každý den ráno a večer.

Čas na návštěvu kadeřníka

Profesionální péče dokáže s vašimi vlasy opravdové divy. Odborníci během pouhých několika vteřiny poznají, co vaše vlasy potřebují a namíchají jim speciální kúru na míru. Dobrý kadeřník vám poradí nejen s tím, jak o vlasy pečovat, ale také vám doporučí střih a barvu, která vám bude nejvíce slušet.

Tip: Užijte si relaxaci a hýčkání v plzeňském salonu Celebrity Look a dopřejte svým vlasům profesionální ošetření v podobě zázračné kúry Fiberplex nebo Brazilského keratinu značky COCOCHOCO.
Naše kadeřnice vám také rády poradí a doporučí správnou péči na doma.

Reklama

Jak se vám u nás líbí?

Byli jste spokojeni s našimi službami?

Ohodnoťte nás na Firmy.cz, Google nebo na Facebooku.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

#pocitvyjimecnosti