Krása a sebevědomí jako nejkrásnější valentýnský dárek

12. únor 2019

Blíží se svátek všech zamilovaných. Svátek, jenž vyvolává rozporuplné pocity. Proč tomu tak je? Někteří tento svátek neslaví, protože ho považují za komerční. To však není tak docela pravda. Tento svátek totiž ve skutečnosti nepochází z Ameriky, jak se mnozí domnívají, ale jeho kořeny sahají až do středověkého Říma. A takto dlouhá historie už si zaslouží oslavu, nemyslíte? Podle statistik tento svátek, připadající na 14. února, slaví zhruba dvě třetiny lidí. Budete mezi nimi? Přinášíme vám tipy na to, jak potěšit svou drahou polovičku.

Krása a sebevědomí jako nejkrásnější valentýnský dárekKrása a sebevědomí jako nejkrásnější valentýnský dárek

Tipy pro ženy

Když se cítí žena krásně, cítí se muž stejně

Možná jste už někdy slyšeli často skloňovanou pravdu, že chování a nálady žen se promítají do nálady muže. Pokud tedy chcete muži zajistit jedinečný valentýnský den, začněte u sebe. Vyhraďte si čas na odpočinek a své oblíbené činnosti, které vám zvednou náladu a rozzáří tvář. A co by si mohli muži přát více než usměvavou ženu, která se cítí skvěle?

I muži chtějí, aby o ně někdo pečoval

Mylně se většina z nás domnívá, že návštěva salónů a okamžiky, kdy o nás někdo pečuje, jsou pouze výsadou žen. I muži si užívají profesionální péči z rukou profesionálů, která jim umožní na chvíli upustit páru a zvyšuje jejich sebevědomí. Pokud jim tedy chcete věnovat chvilku jen pro sebe, za kterou vám nepochybně poděkují, vsaďte na voucher na zážitek, k masérovi, na wellness nebo ke kadeřníkovi.

Dárek 2v1: Užijte si hýčkání společně

Připadá vám, že společně poslední dobou trávíte málo času? Užijte si profesionální péči ve dvou. V plzeňském salonu Celebrity Look pracuje hned několik šikovných kadeřnic zaráz, takže můžete dorazit společně.

Tip pro muže

Darujte své milované pocit výjimečnosti

Perfektní den z pohledu žen? Nekonečné rozmazlování a zkrášlování. Pánové, dárkem v podobě valentýnského voucheru  na kadeřnické služby nemůžete nic zkazit. Naopak, můžete pouze vyčarovat své milované široký úsměv na tváři. A když k voucheru přidáte ještě kytici jejich oblíbených květin, nemůže to skončit jinak než sladkou pusou.

Reklama

Jak se vám u nás líbí?

Byli jste spokojeni s našimi službami?

Ohodnoťte nás na Firmy.cz, Google nebo na Facebooku.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

#pocitvyjimecnosti